Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

fotografia ślubna w Szczecinie, gdzie szukać ?

fotografia ślubna w Szczecinie, gdzie szukać ?

Chcę wykonać sesję ślubną w Szczecinie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, dlatego byłoby dobrze gdyby fotograf miał wielkie doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

Czarek

Posty: 1

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, wobec tego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej znaczące.

Dresik

Posty: 7

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo różne. Jeśli trafimy na kogoś, kto profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas wiele propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

@_yyy111

Posty: 2

 
Znajomi postanowili na zdjęcia zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Na nieszczęście, niemniej jednak wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

TomekK

Posty: 14

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

adameczek2323

Posty: 2

 
Wybraliśmy doświadczoną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, albowiem wydawał się najbardziej korzystny. Mamy fotografie z przygotowań do wesela. Mamy bez wątpienia uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

inhuman

Posty: 20

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a później na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Pożądane byłoby wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o dużo taniej niż osobno.

xtigerx

Posty: 11