Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szkoła pilotów, gdzie polecicie ?

szkoła pilotów, gdzie polecicie ?

Długo trwa kursy na pilota z licencją turystyczną? Wiem, że licencja rekreacyjna też jest, niemniej jednak mnie interesują nieco większe samoloty. Może macie jakąś szkołę, jaka jest w stanie mi w tym pomóc? Czekam na odpowiedzi.

Wariat

Posty: 2

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby przepiękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, iż marzyć nadal będzie, niemniej jednak może w przyszłości?

Penio

Posty: 12

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Phylu

Posty: 3

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Dersei02

Posty: 23

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

Trener

Posty: 4

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, że miałbym robić to sam. Wolę jednak polegać na innym, bo wiem, że mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

miś_biały

Posty: 7

 
Kocham latanie, niemniej jednak na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, iż same koszty kursu są wysokie. Nabycie samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

bartek33

Posty: 8