Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Gres, której firmy ?

Gres, której firmy ?

Wiecie może coś na temat jaka mozaika będzie najlepsza do łazienki? Jak macie jakiś sprawdzony sklep, to napiszcie.

Dziękuję.

Wariat

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, iż robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, iż nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

aliOner

Posty: 17

 
Jak się dobrze przyłożysz i wcześniej dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz doskonale. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie wiele. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie znajdziesz tego mnóstwo.

kwiat_r151

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to ja mam drewnianą i wcale nie narzekam. Mam dzieci i to ciepło, które pozwala im człapać po niej to dla mnie największa zaleta. Polecam.

nemiasty

Posty: 26

 
Remontowaliśmy dom w zeszłym roku i właśnie z płytkami mieliśmy największy problem. To oznacza nie wiedzieliśmy co wybrać. Wprawdzie budżetu nie mieliśmy jakoś istotnie ograniczonego, lecz tyle tego jest, iż było ciężko.

noman1

Posty: 16

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

JasioJasio

Posty: 27

 
Zastanawiałem się nad kupnem płytek w postaci mozaiki do łazienki. Nie chciałbym całej w tym stylu, tylko ta ściana z lustrem. Może jakość fajnie bym je obudował. Szukałem projektów w sieci, ale nic nie udało mi się znaleźć ciekawego. Może wy macie jakieś pomysły. Jak coś, czekam, albo trzeba będzie się udać do fachowców.

prostaczek4

Posty: 17

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu duży wybór, dlatego warto zajrzeć. Towar dostałem bardzo szybko iw moim przypadku akurat za darmo.

gregcie@

Posty: 18

 
Dzięki za nakaz sklepu. Kupna już dokonałem. Trafiliście w samo sedno moich potrzeb. Takich płytek właśnie szukałem od dawna. Sklep godny polecenia.

Trener

Posty: 7