Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

panele quick step, gdzie ?

panele quick step, gdzie ?

Hejka :) Miałam w domu bardzo długo deskę barlinecką, jednakże przyszedł czas wymiany, bo się porysowały. Czy panele podłogowe dobrze zastąpią ten materiał? Nie chcę stracić przytulnego charakteru wnętrza.

Dresik

Posty: 2

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z jakich większa część imituje drewno. Prawdą jest, iż panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, lecz mają mnóstwo innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

bartek33

Posty: 9

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na świetnie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

Klakier

Posty: 3

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

Laleczka

Posty: 6

 
Tak, znam znakomicie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może porządne wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, lecz to raczej szczegół.

Elumino56

Posty: 8

 
Mnie osobiście najniezwyklej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Escada

Posty: 13

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

Wielki Duch

Posty: 6

 
Tak, niezwykle dużo ludzi zapomina, że trzeba je stosownie wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

lalunia333

Posty: 13